Stomatolog Czechowice-Dziedzice | Umów wizytę | AWESTA | Twój rodzinny dentysta!

Umów wizytę

AWESTA Stomatologia Rodzinna umożliwia Państwu zgłoszenie potrzeby uzyskania świadczenia stomatologicznego przez internet. Jeżeli chcielibyście Państwo skorzystać z tej formy rejestracji prosimy wypełnić poniższy formularz.
Zwracamy jednak uwagę, że ta forma zgłoszenia nie oznacza faktu ostatecznego zarejestrowania Państwa, które nastąpi dopiero po skontaktowaniu się z Państwem Recepcji Gabinetu w celu potwierdzenia wizyty lub dalszych uzgodnień. Dlatego też warunkiem skorzystania z rejestracji internetowej jest posiadanie przez Państwa telefonu lub aktywnego adresu e-mail. Bardzo ważne jest też podanie wszystkich niezbędnych informacji (pola oznaczone gwiazdką) oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.
Zgłoszenia przyjmowane są od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 20.00, Recepcja skontaktuje się z Państwem w ciągu 24 godzin od momentu wysłania formularza ( z wyłączeniem dni poprzedzających dni wolne od pracy).

Dane Personalne (* pola obowiązkowe)

Dane Teleadresowe

Preferowana forma kontaktu:
(** Proszę wypełnić przynajmniej jedno z pól)

Pierwsza wizyta
Porada, konsultacja
Kontynuacja leczenia
Inny Jaki?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby rejestracji usług medycznych w AWESTA Stomatologia Rodzinna zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 (Dz.U. z 1997 nr 133, poz. 883 z późn.zmianami).


Zawartość oferty internetowej znajdującej się na stronie AWESTA nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.